Loading...

Referat Finansowy

Kierownik: Skarbnik Gminy mgr Grażyna Czarnynoga

32/2189366 wew. 104

skarbnik@bojszowy.pl

 

Stanowisko:telefon:e-mail:
Inspektor ds. księgowości budżetowej:
Magdalena Bednorz
322189366 w.118magdalena.bednorz@bojszowy.pl
Inspektor ds. księgowości budżetowej:
Barbara Kolny
322189366 w.118barbara.kolny@bojszowy.pl
Inspektor kasjer:
Jadwiga Broncel
322189366 w.119jadwiga.broncel@bojszowy.pl
Inspektor ds. planowania i sprawozdawczości:
Monika Moszkowicz
322189366 w.131monika.moszkowicz@bojszowy.pl
Inspektor ds. podatków:
Honorata Goc
322189366 w.181honorata.goc@bojszowy.pl
Inspektor ds. płac i podatków:
Teresa Kłyk
322189366 w.182teresa.klyk@bojszowy.pl
Inspektor ds. księgowości w szkołach i żłobku:
Sylwia Jaromin
322189366 w.184sylwia.jaromin@bojszowy.pl
Inspektor ds. księgowości w szkołach i przedszkolu:
Marlena Znowiec-Konwerska
322189366 w.184marlena.znowiec.kowerska@bojszowy.pl
Podinspektor ds. płac w szkołach, przedszkolu i żłobku:
Marzena Sworzeniowska
322189366 w.184marzena.sworzeniowska@bojszowy.pl