Loading...

LGD Ziemia Pszczyńska: RUNMAGEDDON KIDS

W imieniu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Ziemia Pszczyńska” serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do udziału w pierwszym tego typu wydarzeniu na naszym terenie – RUNMAGEDDONIE KIDS!

Runmageddon odbędzie się w dn. 27 kwietnia (sobota) na Stadionie KS Unia Bieruń Stary. Biuro zawodów rusza o godz. 12.30, starty rozpoczną się od godz. 13.00.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu współpracy międzynarodowej CHILD i finansowane jest z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Organizowane jest we współpracy z Miastem Bieruń i Bieruńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Runmageddon Kids ma zachęcić dzieci i młodzież do aktywności na świeżym powietrzu, poprzez ruch i zabawę uczy także zdrowej rywalizacji.

Na naszych uczestników będzie czekać trasa 1-1,5km (w zależności od kategorii wiekowej), na której pojawi się 15 przeszkód. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal.

Do zabawy zapraszamy dzieci i młodzież z OBSZARU DZIAŁANIA LGD (gminy Orzesze, Ornontowice, Pawłowice, Suszec, Wyry, Kobiór, Bieruń, Bojszowy, Miedźna, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna – bez miasta Pszczyna) w wieku od 4 do 16 lat. Przewidziano 4 kategorie wiekowe:

  • 4-6 lat
  • 7-9 lat
  • 10-14 lat
  • 15-16 lat

Więcej informacji na stronie: https://www.lgdziemiapszczynska.pl/0,1513,runmageddon-kids,artykul,wiadomosci.html