Loading...

Utrudnienia w ruchu w ciągu ul. Kopalnianej w Bojszowach i ul. Międzyrzeckiej w Miedźnej

Przekazujemy informację z ostatniej chwili dotyczącą utrudnień w ruchu:
Zarząd Transportu Metropolitalnego w Katowicach informuje, że w związku z informacją uzyskaną od wykonawcy robót przy przybudowie drogi ekspresowej S1 Mysłowice – Bielsko-Biała fragment na pograniczu gmin Bojszowy i Miedźna z 7 września 2023 r. na 8 września 2023 r. oraz z 11 września 2023 r. na 12 września 2023 r. w godzinach od 19:00 do 6:00 nastąpi wyłączenie z ruchu części ul. Międzyrzecznej i ul. Kopalnianej w Bojszowach oraz części ul. Międzyrzeckiej w Miedźnej.
 
Powyższe spowoduje zmianę trasy przejazdu linii autobusowej 56 zgodnie z poniższą specyfikacją:
 
– Autobusy jadące w kierunku Miedźnej po obsłużeniu przystanku ,,Międzyrzecze Gospoda” [18] pojadą ulicami: Żubrów i Gilowicką w Bojszowach oraz ulicami: Gilowicką, Korfantego, Górnośląską i Pszczyńską w Miedźnej do przystanku ,,Wola Szkoła” [02] i dalej obowiązującą trasą przejazdu. Trasa objazdowa spowoduje wzrost pracy eksploatacyjnej o 1,6 wzkm/kurs.
– Autobusy jadące w kierunku Bojszów po obsłużeniu przystanku ,,Wola Szkoła” [01] pojadą ulicami: Pszczynską, Górnośląską, Korfantego i Gilowicką w Miedźnej oraz ulicami: Gilowicką i Żubrów w Bojszowach do przystanku ,,Międzyrzecze Gospoda” [17] i dalej obowiązującą trasą przejazdu. Trasa objazdowa spowoduje wzrost pracy eksploatacyjnej o 1,35 wzkm/kurs .
 
W tym czasie nie będą obsługiwane przystanki:
,,Międzyrzecze Cukiernia” [13][14],
,,Międzyrzecze ul. Kopalniana” [11][12],
,,Wola Osiedle II” [01][02]