Loading...

Zapraszamy na wystawę!

BojszoWY pamiętają!
Dzięki Stowarzyszeniu Rozwoju Zawodowego Śląska i Małopolski w naszej Gminnej Bibliotece już dziś można zobaczyć wyjątkową wystawę stworzoną specjalnie aby upamiętnić 100 lat, które minęły od pierwszego z Powstań Śląskich. Serdecznie zapraszamy, gdyż nowoczesna forma, cudna estetyka, a co najważniejsze, wysoka merytoryka wystawy zachęca do odwiedzenia Naszej biblioteki.

BojszoWY pamiętają!Dzięki Stowarzyszeniu Rozwoju Zawodowego Śląska i Małopolski w naszej Gminnej Bibliotece już dziś można zobaczyć wyjątkową wystawę stworzoną specjalnie aby upamiętnić 100 lat, które minęły od pierwszego z Powstań Śląskich. Serdecznie zapraszamy, gdyż nowoczesna forma, cudna estetyka, a co najważniejsze, wysoka merytoryka wystawy zachęca do odwiedzenia Naszej biblioteki.

Opublikowany przez Gmina Bojszowy Środa, 23 października 2019